Zrzutka!

Jak zapewne wszyscy wiecie wydarzenia sportowe i tym samym biegi, w których mieliśmy startować dla naszych podopiecznych zostały odwołane lub przesunięte na terminy jesienne. A dzieci, dla których mieliśmy przemierzać kilometry zostały bez środków na kontynuowanie rehabilitacji.

Link do zrzutki – https://zrzutka.pl/mrstv9

Razem z Waszą pomocą możemy umożliwić wznowienie ćwiczeń w domowych warunkach dzięki turnusom rehabilitacyjnym online oraz zakupowi niezbędnego sprzętu do ćwiczeń. 15 naszych podopiecznych z 15. PZU Półmaratonu Warszawskiego czeka na wznowienie ćwiczeń pod okiem rehabilitantów aby nie stracić wcześniej wypracowanych efektów i krok za krokiem iść do przodu. Poznajcie Mikołaja, Antosię, Kubę, Olę, Gabrysie, Tomka, Natalię, Stasia, Antosia, Natalię, Maksymiliana, Sonię, Janka, Antosię i Olę, dzieci które walczą każdego dnia o lepsze jutro. Ich historię możecie przeczytać na naszej stronie internetowej – http://spartaniedzieciom.org/en/2019/12/15/biegaj-i-pomagaj

Cała zebrana suma zostanie podzielona na 15 równych części i wspomoże rehabilitacje domową, turnusy online i zakup sprzętu rehabilitacyjnego.