Ekiden 2020!

Po raz kolejny zapraszamy wszystkich biegacz i rodziców do wzięcia udziału w XVI edycji Ekidenu!

Na co przeznaczone będą środki? Na co przeznaczone będą środki? Nie możemy Wam jeszcze zdradzić wszystkich szczegółów ale zapowiada się nam mały remont w niemałej placówce gdzie codziennie leczone, rehabilitowane i przyjmowane są dzieci z całej Polski. Fundusze zebrane podczas tegorocznych akcji 15. PZU Półmaraton Warszawski – Fundacja Spartanie Dzieciom i Ekiden zasilą dodatkowo nasz nowy cel! To będzie wyzwanie!

Zawodnicy każdej drużyny, składającej się z 6 osób mają do pokonania łącznie dystans równy długości maratonu. Długość trasy do przebiegnięcia to 42,195 km w częściach – 7,195 km, 10 km, 10 km, 5 km, 5 km, 5km.

Dla wszystkich biegowych teamów, które zdobędą numery startowe przygotowaliśmy zestawy naszych gadżetów 🙂

Jak to zrobić?
1. CHARYTATYWNA REJESTRACJA: Zarejestruj swoją drużynę na sztafetę Ekiden i przy rejestracji wybierz naszą fundację: www.ekiden.pl.
2. ROZPOCZNIJ ZBIÓRKĘ: Po otrzymaniu numeru konta, wspólnie rozpocznijcie zbiórkę pieniędzy na wspierany przez Was cel wśród rodziny, znajomych, kolegów z pracy i innych biegaczy.
3. POPROŚ O NASZE WSPARCIE: Namawiajcie, rzucajcie wyzwania – możliwości jest wiele! Napiszcie do nas a podpowiemy i zaangażujemy się w Waszą zbiórkę 🙂

Pamiętajcie, że tylko 250 z 1000 zespołów może wybrać charytatywną drogę rejestracji, więc liczy się szybka decyzja!

Organizatorem XVI Ekidenu – Maratonu Sztafet jest Fundacja Maraton Warszawski, której serdecznie dziękujemy za zaproszenie do udziału w akcji #BiegamDobrze.

Zapraszamy na nasze wydarzenie gdzie publikujemy wszystkie informacje i aktualności – https://www.facebook.com/events/479090679385443