Santa Sparta 2019

Podczas tegorocznej akcji Santa Sparta zjechaliśmy prawie całą Polskę!

Nasi Spartańscy wysłannicy wyruszli do najbardziej potrzebujących dzieci z prezentami 🎄 Jako pierwszą odwiedzili placówkę opiekuńczo-wychowawczą w Opatowie. Wszystkie dzieci dostały od nas nowe i ciepłe kurtki zimowe ❄️☃️ Serdecznie dziękujemy firmie Wawel i Fundacja Wawel z Rodziną za wsparcie naszej akcji i przekazanie słodyczy dzieciom ❤️ Dziękujemy!

W mieście koziołków odwiedziliśmy podopiecznych Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie Zgromadzenia Sióstr Elżbietanek w Łopiennej.

Kolejny świąteczny przystanek! 🎄☃️ Tym razem zawitaliśmy do Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci w Świebodzicach i Domu Pomocy Społecznej dla dzieci i młodzieży w Ludwikowicach Kłodzkich. Wszystkie dzieci otrzymały prezenty, obejrzeliśmy wspaniały występ o Smerfach w wykonaniu najmłodszych. To był cudowny, pełen radości i magii czas!

Zabieramy Was do Zespołu Placówek Edukacyjno -Wychowawczych i Rehabilitacyjnych w Stemplewie. Jest to największa placówka jaką odwiedziliśmy podczas tej edycji Stana Sparta. Na sali gimnastycznej czekało na nas aż 107 uczennic i uczniów! Każde dziecko otrzymało od nas upominek i słodką niespodziankę od Wawel i Fundacja Wawel z Rodziną.

Nie zabrakło nas też podczas Wigilii w Stowarzyszeniu Pomocy Osobom Niepełnosprawnym BARKA w Wejherowie 🙂

Kolejne magiczne chwile i wspólnie spędzony czas! 🎄☃️Tym razem nasze sanie razem z mocnym zespołem z Opola odwiedziły z prezentami aż dwa ośrodki! Domowe Hospicjum dla Dzieci w Opolu i Dom Dziecka w Piekarach Śląskich 🙂

W Mikołajki zamieniliśmy się w prawdziwych świętych Mikołajów! 🎄Wybraliśmy się z prezentami do Przedszkole Specjalne nr 213! To był wspaniały i wspólnie spędzony czas z dziećmi, wypełniony kolędowaniem, warsztatami plastycznymi i dużą dawką radości i uśmiechu! Bardzo dziękujemy również naszym pięciu pomocnikom z Technikum Poligraficznego, które dały piękny muzyczny występ oraz pomogły nam podczas rozdawania prezentów.

Nasze sanie dojechały z kolejną porcją prezentów! Tym razem odwiedziliśmy Regionalną Placówkę Opiekuńczo – Terapeutyczną w Ignatach pod Białymstokiem. Zabraliśmy ze sobą prawdziwego Świętego Mikołaja oraz Magika, który zrobił cudowny pokaz dla najmłodszych. Wszystkie dzieci dostały wymarzone prezenty i słodycze. Nie zabrakło również paczek ze środkami pielęgnacyjnymi do codziennego użytku. Dziękujemy za ciepłe przyjecie naszego licznego oddziału!