#BiegamDobrze2022

W 2022 roku możesz jeszcze pobiec z nami w 44. Maratonie Warszawskim!

 

 

Jak co roku zbieramy fundusze na turnusy rehabilitacyjne i sprzęt dla dzieci z niepełnosprawnościami. Rejestrując się na bieg i wybierając ścieżkę charytatywną a w niej Fundację Spartanie Dzieiciom – pomagasz nam pomagać!

Informacja o akcji Biegam Dobrze

 

25.09.2022 – 44. Maraton Warszawski

 

44. Maraton Warszawski to prawdopodobnie największa biegowa impreza masowa w Polsce w 2022 roku. Możesz dołączyć do grupy prawie 300 Spartan, którzy po raz kolejny ulicami Warszawy przebiegną aby zdobyć środki na pomoc niepełnosprawnym dzieciom! Spartanie podczas swoich biegów śpiewają, wydają okrzyki bojowe, wzbudzają powszechny szacunek i podziw. Od tego dnia bieganie już nigdy nie będzie dla Was takie same.

 

Każda osoba która zbierze w akcji #BiegamDobrze minimum 450 PLN dla Fundacji Spartanie Dzieciom – ma wyjątkową okazję razem z oddziałem Spartan przebiec dystans maratoński! W ramach tej akcji umożliwimy bezpłatne wypożyczenie stroju Rekruta lub Amazonki a następnie można będzie pobiec ramię w ramię w oddziale Spartan!

Zapisz się na bieg

 

Jak z nami pobiec w stroju Spartanina/Spartanki?

 

Zapisz się na bieg i wybierz ścieżkę charytatywną #BiegamDobrze oraz wsparcie Fundacji Spartanie Dzieciom. Jeśli już założyłeś/założyłaś konto w akcji #BiegamDobrze, uzbierałeś/uzbierałaś co najmniej 450zł dla Spartan i chcesz pobiec w stroju razem z oddziałem – wyślij nam maila na adres fundacjaspartaniedzieciom@gmail.com 🙂 i odbierz strój na Stoisku Spartan podczas odbioru pakietu startowego na Maraton.

 

Jak nas wesprzeć, nie biegnąc z nami? Jeśli chcesz uczestniczyć w akcji #BiegamDobrze, a jednocześnie np. planujesz pobiec indywidualnie walcząc o dobry wynik – to świetnie! Serdecznie zapraszamy do pomocy wszystkich pasjonatów biegania, mających oprócz mocnych nóg i silnych płuc także wrażliwe serca. Zapisz się na bieg wybierając ścieżkę charytatywną, biegnij po rekord, odbierz spartańskie gadżety które mogą pomóc Ci przy Twojej pieniężnej zbiórce i przy okazji pomagaj niepełnosprawnym dzieciom! Gadżety! Na wszystkie osoby biorące udział w akcji #BiegamDobrze będą czekały spartańskie gadżety, podziękowania, zdjęcia pamiątkowe oraz… niespodzianki.

 

Jeśli Twoja zbiórka uzyska kwotę otrzymasz od nas pamiątkowe gadżety:

 

450 zł – chusta + długopis

600 zł – chusta + długopis + niespodzianka

900 zł – chusta + długopis + niespodzianka + rękawki biegowe

1200 zł – chusta + długopis + niespodzianka + rękawki biegowe + koszulka/worek-plecaczek

 

Zapisz się na bieg i wybierz ścieżkę charytatywną!