Zostań Spartaninem

 

Rok 2018 to rok rekrutacji do Grupy Spartanie Dzieciom.

Nasz kalendarz biegowy jest bardzo atrakcyjny i każdy biegacz znajdzie w nim imprezę, w której może dołączyć do elitarnej Grupy biegających Hoplitów. Zobacz nasz kalendarz biegowy i zdecyduj gdzie i na jakim dystansie jesteś gotowy zmierzyć się z kilometrami, a także stać się Spartaninem.

Obecnie nasza grupa liczy ponad 90 osób. Chcielibyśmy, aby liczebność naszego oddziału była trzycyfrową liczbą. Wierzymy, że tak się stanie już w 2018 roku, tak aby podczas Połmaratonu Warszawskiego osiągnąć filmową liczbę 300 i tym samym pobić rekord Guinnessa w biegu maratońskim Spartan.

Przyłącz się do nas! Wybierz strój w jakim chcesz rozpocząć przygodę ze Spartanami! Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich pasjonatów biegania, mających oprócz mocnych nóg i silnych płuc także wrażliwe serca.

Warunkiem przystąpienia do grupy jest pełnoletność i legitymowanie się czasem przebiegniętego półmaratonu – max 2 godziny lub maratonu – 4 godziny 15  minut z ostatniego roku.

Jeśli masz jakieś pytania

Napisz do – Leonidasa, michal.lesniewski@spartaniedzieciom.org

Zostań wolontariuszem, wolontariuszką!

Zapraszamy również osoby które nie mogą biegać długich dystansów, ale chcą wspomóc nasze działania i poprzez to pomagać niepełnosprawnym dzieciom. Potrzebujemy pomocy w sprawach organizacyjnych, zbiórkach, logistyce – każda para rąk i serce jest potrzebne. Zgłoś się już dziś – napisz na kontakt@spartaniedzieciom.org w treści maila wpisz temat Wolontariat – (miasto).

Zapraszamy!

  Wybierz strój Wypełnij formularz Regulamin