Nasze nagrody

2014

IPRA Golden World Awards 2014

Za działania charytatywne prowadzone w ubiegłym roku oraz komunikację wokół niech zdobyliśmy główną nagrodę w konkursie IPRA Golden World Awards 2014 w kategorii „PR na niskim budżecie”. Nasza kampania nazwana została „Spartans for kids – run for charity”. Wyniki konkursu znaleźć można na: http://newsroom.ipra.org/ipra-announces-the-winners-of-the-golden-world-awards-2014/

Konkurs Golden World Awards, organizowany przez IPRA od 1991 roku, jest jednym z najbardziej prestiżowych międzynarodowych konkursów public relations. Projekty są zgłaszane przez agencje PR, firmy, instytucje i fundacje, a ocenia je międzynarodowe jury składające się z wybitnych specjalistów public relations. Serdecznie dziękujemy za nagrodę.

ipragwawinner2014

Kampania Społeczna Roku 2013

Kampania_Społeczne_Roku_2013

Nasza kampania „Spartanie Dzieciom – Biegniemy dla Stasia” zdobyła tytuł Kampanii Społecznej Roku 2013 w kategorii Kampanie Lokalne. Jury doceniło projekt za konsekwentne prowadzenie akcji w środowisku biegowym, zaangażowanie twórców kampanii, którzy stali się jej medium oraz równość wszystkich uczestników – tak biegaczy, jak znanych osób i społeczności lokalnych. Nagrodę odebraliśmy 7 maja 2014 r. w Teatrze Kamienica w Warszawie.

Kampania Społeczna Roku 2013 - Spartanie Dzieciom

Kalendarz Cracovia Maraton na 2014 rok

W podziękowaniu za nasz udział w Cracovia Maraton 2013 organizatorzy rozpoczęli swój kalendarz biegowy od zdjęcia z nami w roli głównej.

Podczas Cracovia Maraton zbieraliśmy środki na protezy nóg i rehabilitację dla 3-letniego Stasia Gosa.

Cracovia Maraton - Spartanie Dzieciom

2013

Złoty Spinacz 2013 w kategorii Sport, Turystyka, Rekreacja

Złoty Spinacz - Spartanie Dzieciom

Podczas uroczystej Gali XI edycji konkursu Złote Spinacze, która odbyła się 6 grudnia 2013 r. w hotelu Marriott w Warszawie, nasza kampania „Biegniemy dla Stasia” otrzymała główną nagrodę w kategorii Sport, Turystyka, Rekreacja.

Konkurs „Złote Spinacze” został zainicjowany przez Związek Firm Public Relations w 2003 roku i jest najbardziej prestiżowym konkursem PR w Polsce. Głównym celem konkursu jest zwiększanie profesjonalizmu i podnoszenie standardów w branży Public Relations oraz kreowanie jej pozytywnego wizerunku poprzez promowanie najlepszych, najbardziej kreatywnych i rzetelnie wykonanych projektów zrealizowanych w Polsce. Zadaniem „Złotych Spinaczy” jest również edukacja środowiska biznesowego na temat znaczenia Public Relations dla funkcjonowania firmy.

Srebrny Magellan Awards 2013

Magellan Award - Spartanie DzieciomProwadzone przez nas działania charytatywne w 2013 roku zostały docenione przez jury konkursu Magellan Awards 2013. Otrzymaliśmy za nie Srebrnego Magellana w kategorii Product/Service Communications: Other. Nasza kampania znalazła się także na prestiżowej liście Top 25 w gronie najlepszych projektów komunikacyjnych na świecie.

Do konkursu Magellan Awards, organizowanego już od ponad dziesięciu lat w Stanach Zjednoczonych przez League of American Communications Professionals (LACP), zgłaszane są kampanie komunikacyjne ze wszystkich kontynentów. Wyłanianiem najlepszych projektów zajmuje się komisja złożona z najbardziej uznanych profesjonalistów z branży komunikacyjnej. W tegorocznej edycji konkursu wpłynęło około 400 prac opisujących kampanie PR z całego świata.

Srebrny Magellan Awards - Spartanie Dzieciom

Herosi 2013

Największy w Polsce magazyn biegowy – Runner’s World, przyznał naszemu szefowi Michałowi Leśniewskiemu nagrodę „Herosa 2013 roku”. Nagrodę przyznano za imponującą dobroczynność i szerzenie w naszym kraju idei charytatywnego biegania.

Herosi 2013 - Spartanie DzieciomHerosi 2013 - Spartanie Dzieciom

Wyróżnienie w konkursie „Wspólnie budujemy kapitał społeczny”

Nasz akcja charytatywna w Łódź Maraton Dbam o Zdrowie, podczas której zbieraliśmy środki na profesjonalny aparat słuchowy dla Magdy, znalazł się w gronie  26 wyróżnionych projektów.

Celem konkursu „Wspólnie budujemy kapitał społeczny” jest promocja kapitału społecznego, korzyści płynących z kooperacji dwóch sektorów, a co za tym idzie, motywowanie organizacji pozarządowych i biznesu do nawiązywania relacji w celu wspólnej realizacji założonych celów.

Konkurs „Wspólnie budujemy kapitał społeczny” jest częścią projektu CSRII realizowanego przez PKPP Lewiatan oraz Deloitte. Organizatorem konkursu jest Fundacja Duende.