Nabór dzieci do programu pomocy!

Fundacja Spartanie Dzieciom to Grupa biegowa ludzi, którzy łączą pasję biegania z pomaganiem niepełnosprawnym dzieciom. Od ponad 5 lat w strojach legendarnych Spartan na trasach maratonów i półmaratonów zbieramy fundusze na leczenie, rehabilitacje i sprzęt rehabilitacyjny. Pomogliśmy ponad 300 dzieciom, zebraliśmy ponad 500 tyś PLN. Teraz I TY MOŻESZ ZOSTAĆ SPARTANINEM oraz zgłosić dziecko do jednego z naszych programów pomocy.

Jak zgłosić dziecko do Spartańskiego programu pomocy podczas 41. PZU Maratonu Warszawskiego (29.09.2019)?  To bardzo proste!

1) Zwerbuj przynajmniej jednego, maksymalnie dziesięciu nowych Rekrutów lub Amazonek do naszego oddziału na 41. Maraton Warszawski, którzy pokonają razem z nami ponad 42 km Dla zgłoszonych Rekrutów i Amazonek przygotowaliśmy do wypożyczenia bezpłatne stroje na bieg.

2) Zapoznaj się z regulaminem akcji i zgłaszania dzieci – KLIK

3) Napisz do nas na kontakt@spartaniedzieciom.org (imię, nazwisko, parę słów o dziecku, zdjęcie, orzeczenie o niepełnosprawności oraz zgodę na publikacje wizerunku dziecka na naszej stronie oraz w mediach społecznościowych). Załącz również listę biegaczy (imię, nazwisko, numer startowy, adres mailowy).

Jak zgłosić dziecko do Spartańskiego programu pomocy podczas Bieg na Piątkę (29.09.2019)?  To bardzo proste!

1) Zwerbuj przynajmniej 2, maksymalnie 5 nowych Rekrutów lub Amazonek do naszego oddziału na Bieg na Piątkę. Spośród zgłoszonych osób, przynajmniej 2 biegaczy musi być zarejestrowanych w ramach akcji #BiegamDobrze dla Fundacji Spartanie Dzieciom i uzyskać pakiet startowy.

2) Zgłoszone osoby pokonają w naszych szeregach 5 km Dla zgłoszonych Rekrutów i Amazonek przygotowaliśmy do wypożyczenia bezpłatne stroje na bieg.

3) Zapoznaj się z regulaminem akcji i zgłaszania dzieci – KLIK

4) Napisz do nas na kontakt@spartaniedzieciom.org (imię, nazwisko, parę słów o dziecku, zdjęcie, orzeczenie o niepełnosprawności oraz zgodę na publikacje wizerunku dziecka na naszej stronie oraz w mediach społecznościowych). Załącz również listę biegaczy (imię, nazwisko, numer startowy, adres mailowy).

Więcej informacji o akcji #Biegam Dobrze 2019