Maratona di Ravenna Città d’Arte!

Zapraszamy na fotoreportaż z naszego wyjazdy do Włoch na Maratona di Ravenna Città d’Arte! 🙂 Naszą włoską przygodę zaczęliśmy od asystowania na starcie i na mecie biegu rodzinnego na 2 km 🙂 Nie zabrakło pokazu i nauki haki najmłodszych, wspólnych zdjęć oraz już tradycyjnie naszego hymnu Spartańskiego 😉 Na stoisku w hali expo mieliśmy swoich przedstawicieli, gadżety, balony, a nawet ulotki w języku włoskim!

Nasz wielki dzień przypadł na niedzielę 12 listopada 🙂 42 km pięknymi uliczkami Ravenny to trzeba przebiec 😉 Zdjęcia tylko w części oddają atmosferę wydarzenia oraz naszą radość przed jak i po mecie. Dziękujemy za możliwość uczestnictwa w biegu, huczne przyjecie oraz prezentacje fundacji włoskiej publiczności! Po biegu mieliśmy przyjemność udowodnić, że nie tylko świetnie biegamy ale też kibicujemy 😉 Rozgrywka Ravenna Football Club – Samb zakończyła się wygraną przeciwników 2-1 ale i tak spotkanie było pełne emocji!

Wielkie podziękowania przesyłam nie tylko organizatorom Maratona di Ravenna Città d’Arte ale również Davide Solbiati i Janusz Kęcik za zorganizowanie naszego wyjazdu! 🙂