Biegi 2020

28.03.2020
Sportisimo Prague Half Marathon

Nasz kalendarz biegowy zaczynamy wyjazdowo! Wybieramy się do naszych sąsiadów, a dokładniej do Pragi Czeskiej na półmaraton! Uczestnicy pakiety kupują we własnym zakresie przez stronę internetową organizatora. Nocleg wykupujemy wspólnie w jednym hostelu – płacimy indywidualnie. Transport z Warszawy pokrywa fundacja przy zgłoszeniu się minimum 12 osób na autokar.

Oficjalna strona biegu – https://www.runczech.com/pl

Wybierz strój Wypełnij formularz

10.05.2020
8. PKO Białystok Półmaraton

Stań na starcie wśród biegaczy z całej Polski i kilkunastu innych krajów w największym biegu wschodniej Polski. To będzie prawdziwe święto biegania w stolicy Podlasia! Będziemy towarzyszyć Ci podczas tego wydarzenia! W 2019 roku dzięki hojności organizatorów oraz ludzi o wielkich sercach udało nam się postawić huśtawkę dla osób poruszających się na wózkach na Plantach w Białymstoku!
Oficjalna strona biegu – http://bialystokpolmaraton.pl

Wybierz strój Wypełnij formularz

23.05.2020
15. PZU Półmaraton Warszawski

Pierwszy raz w historii 15. PZU Półmaraton Warszawski odbędzie się po zachodzie słońca! Załóż konto w akcji Biegam Dobrze i wesprzyj naszych podopiecznych. Każdy kto zbierze w akcji minimum 350 PLN dla Fundacji Spartanie Dzieciom – bezpłatnie będzie mógł wypożyczyć strój Rekruta lub Amazonki i razem z oddziałem Spartan i Syrenką Warszawską na platformie przebiegnie dystans ponad 21 km. Tym razem bieg odbędzie się w nocy, a nasz oddział będzie rozświetlał całą Warszawę! 🙂

Oficjalna strona biegu – http://pzumaratonwarszawski.com

Wybierz strój Wypełnij formularz

21.06.2020
KRWIOBIEG WARSZAWA

Wydarzenie organizowane przez Mazowiecki Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża Warszawie. Jego głównym celem jest promocja honorowego krwiodawstwa, promowanie zdrowego stylu życia poprzez bieganie na świeżym powietrzu oraz zebranie funduszy na pomoc najbardziej potrzebującym krwiodawcom. Krwiobieg to wydarzenie nie tylko dla tych,  którzy  biegają zawodowo, amatorsko lub biegną rano za uciekającym tramwajem! Krwiobieg to miejsce dla każdego, komu bliskie jest pomaganie i świadomość, że zwykłe „chcę” może zdziałać cuda i uratować komuś życie.

Wybierz strój Wypełnij formularz

2020
41. PKO Półmaraton Szczecin

Tym razem zabieramy Was nad samo morze i mamy nadzieję, że impreza na długo zapadnie w Waszej pamięci. Bieg w Spartańskim oddziale gwarantuje niezapomniane przeżycie!

Oficjalna strona biegu – http://halfmarathon.szczecin.pl/

Wybierz strój Wypełnij formularz

27.09.2020
42. PZU Maraton Warszawski

42. PZU Maraton Warszawski to największa biegowa impreza masowa w Polsce w 2020 roku. Możesz dołączyć do grupy 300 Spartan, którzy przebiegną ulicami Warszawy. Spartanie podczas swoich biegów śpiewają, wydają okrzyki bojowe, wzbudzają powszechny szacunek i podziw. Od tego dnia bieganie już nigdy nie będzie dla was takie same. Każdy kto zbierze w akcji #BiegamDobrze minimum 350 PLN dla Fundacji Spartanie Dzieciom – bezpłatnie będzie mógł wypożyczyć strój Rekruta lub Amazonki!

Zasady akcji i informacje na temat placu zabaw – http://spartaniedzieciom.org/biegam-dobrze

Oficjalna strona biegu – http://pzumaratonwarszawski.com

Wybierz strój Wypełnij formularz
Wybierz strój Wypełnij formularz Regulamin

Zapisz