Biegi 2019

31.03.2019
14. PZU Półmaraton Warszawski

Nasz kalendarz biegowy rozpoczynamy od 14. PZU Półmaratonu Warszawskiego i udziale w akcji Biegam Dobrze! Załóż konto w Biegam Dobrze i wesprzyj naszych podopiecznych. Każdy kto zbierze w akcji minimum 350 PLN dla Fundacji Spartanie Dzieciom – bezpłatnie będzie mógł wypożyczyć strój Rekruta lub Amazonki i razem z oddziałem Spartan i Syrenką Warszawską na platformie przebiegnie dystans ponad 21 km.

Oficjalna strona biegu – http://pzumaratonwarszawski.com

Oficjalna strona biegu – http://pzupolmaratonwarszawski.com

Wybierz strój Wypełnij formularz

5.05.2019
7. PKO Białystok Półmaraton

Stań na starcie wśród biegaczy z całej Polski i kilkunastu innych krajów w największym biegu wschodniej Polski. To będzie prawdziwe święto biegania w stolicy Podlasia! Będziemy towarzyszyć Ci podczas tego wydarzenia!
Oficjalna strona biegu – http://bialystokpolmaraton.pl

Wybierz strój Wypełnij formularz

czerwiec 2019
KRWIOBIEG WARSZAWA

Wydarzenie organizowane  przez Mazowiecki Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża Warszawie. Jego głównym celem jest promocja honorowego krwiodawstwa, promowanie zdrowego stylu życia poprzez bieganie na świeżym powietrzu oraz zebranie funduszy na pomoc najbardziej potrzebującym krwiodawcom. Krwiobieg to wydarzenie nie tylko dla tych,  którzy  biegają zawodowo, amatorsko lub biegną rano za uciekającym tramwajem! Krwiobieg to miejsce dla każdego, komu bliskie jest pomaganie i świadomość, że zwykłe „chcę” może zdziałać cuda i uratować komuś życie.

Wybierz strój Wypełnij formularz

25.08.2019
40. PKO Półmaraton Szczecin

Jubileuszowa impreza będzie naprawdę wspaniała, mamy nadzieję, że na długo zapadnie Wam w pamięci. Bieg w Spartańskim oddziale gwarantuje niezapomniane przeżycie!

Oficjalna strona biegu – http://halfmarathon.szczecin.pl/

Wybierz strój Wypełnij formularz

29.09.2019
41 Maraton Warszawski

41 Maraton Warszawski to największa biegowa impreza masowa w Polsce w 2019 roku. Możesz dołączyć do grupy 300 Spartan, którzy przebiegną ulicami Warszawy. Spartanie podczas swoich biegów śpiewają, wydają okrzyki bojowe, wzbudzają powszechny szacunek i podziw. Od tego dnia bieganie już nigdy nie będzie dla was takie same. Każdy kto zbierze w akcji #BiegamDobrze minimum 350 PLN dla Fundacji Spartanie Dzieciom – bezpłatnie będzie mógł wypożyczyć strój Rekruta lub Amazonki!

Zasady akcji i informacje na temat placu zabaw – http://spartaniedzieciom.org/biegam-dobrze

Oficjalna strona biegu – http://pzumaratonwarszawski.com

Wybierz strój Wypełnij formularz

Wybierz strój Wypełnij formularz Regulamin

Zapisz