Biegi 2017

spartanie

26.03.2017 – 12. PZU Półmaraton Warszawski

Nasz kalendarz biegowy rozpoczynamy od 12. PZU Półmaratonu Warszawskiego i udziale w akcji Biegam Dobrze! Załóż konto w Biegam Dobrze i wesprzyj naszych podopiecznych. Każdy kto zbierze w akcji minimum 800 PLN dla Fundacji Spartanie Dzieciom – bezpłatnie otrzyma na 12. PZU Półmaraton Warszawski 2017 – strój Rekruta lub Amazonki i razem z oddziałem Spartan i Syrenką Warszawską na platformie przebiegnie dystans ponad 21 km. Razem pobijemy Rekord Maratonu Warszawskiego! Każdy biegacz może zgłosić najbliższe mu dziecko niepełnosprawne do programu pomocy przez Fundacje Spartanie Dzieciom, podczas 12. PZU Półmaratonu Warszawskiego 2017.

Zasady akcji – http://spartaniedzieciom.org/biegam-dobrze

Oficjalna strona biegu – http://pzupolmaratonwarszawski.com

Wybierz strój Wypełnij formularz
Ekiden Warszawa 2017 Fundacja Spartanie Dzieciom

13-14.05.2017 – Ekiden

Po raz drugi zapraszamy wszystkich biegacz i rodziców do wzięcia udziału w XIII edycji Ekidenu! Zawodnicy każdej drużyny, składającej się z 6 osób mają do pokonania łącznie dystans równy długości maratonu. Długość trasy do przebiegnięcia to 42,195 km w częściach – 7,195 km, 10 km, 10 km, 5 km, 5 km, 5km. Więcej szczegółów odnośnie biegu i zgłaszania dzieci do akcji już niebawem!

Oficjalna strona biegu – http://ekiden.pl

Wybierz strój Wypełnij formularz
spartanie

14 maja 2017 – 5. PKO Białystok Półmaraton

Dołącz do oddziału Spartan podczas 5. PKO Białystok Półmaraton – 14 maja 2017! Pobiegnij dla 7-letniego Kuby i wspomóż razem z nami Fundacje Białystok Biega. Przypominamy, że nasze stroje można kupić, ale również jednorazowo wypożyczyć 🙂 Dobro wraca!!! Pomagajmy razem!!!

Oficjalna strona biegu: http://bialystokpolmaraton.pl

Wybierz strój Wypełnij formularz
spartanie

28.05.2017 – Bieg Fiata Bielsko Biała

Bieg Fiata to dystans tylko 10 km! Coś specjalnie dla osób, które jeszcze nie biegają maratonów, a chciałyby dołączyć do naszych szeregów. Podczas biegu organizowana będzie akcja charytatywna zebrania funduszy na leczenie i rehabilitacje dziecka niepełnosprawnego z Bielska-Białej. Organizator zapewnia pomoc w transporcie oraz zakwaterowanie dla osób przyjezdnych. Wszyscy członkowie Grupy Spartanie Dzieciom uczestniczą w biegu bezpłatnie.

Oficjalna strona biegu – http://biegfiata.pl

Wybierz strój Wypełnij formularz

spartanie

27.08.2017 – 38. PZU Półmaraton Szczecin

Po raz drugi na trasie będzie można zobaczyć odział Spartan na ulicach Szczecina! Wszyscy członkowie Grupy Spartanie Dzieciom uczestniczą w biegu bezpłatnie i mają zagwarantowany nocleg przez organizatora.

Oficjalna strona biegu – http://halfmarathon.szczecin.pl

Wybierz strój Wypełnij formularz

spartanie

24.09.2017 – 39. Maraton Warszawski

39. PZU Maraton Warszawski to największa biegowa impreza masowa w Polsce w 2017 roku. Możesz dołączyć do grupy 300 Spartan, którzy ulicami Warszawy przebiegną aby zdobyć środki na leczenie i rehabilitacje niepełnosprawnych dzieci. Spartanie podczas swoich biegów śpiewają, wydają okrzyki bojowe, wzbudzają powszechny szacunek i podziw. Od tego dnia bieganie już nigdy nie będzie dla was takie same. Każdy biorący udział w biegu Spartanin płaci za pełny pakiet startowy zgodny z tabelą opłat podaną na stronie Maratonu Warszawskiego. Dojazd i zakwaterowanie na 39. PZU Maraton Warszawski każdy organizuje we własnym zakresie. Osoby, które chcą pobiec jednorazowo w naszym oddziale mogą wypożyczyć strój Rekruta lub Amazonki, nie płacą składek członkowskich. Dodatkowo osoby, które uzbierały w akcji #BiegamDobrze wymagane minimum 300 zł dostają strój bez żadnych opłat. Stroje będzie można odebrać na Expo Maratonu Warszawskiego.

Oficjalna strona biegu – http://pzumaratonwarszawski.com

Wybierz strój Wypełnij formularz
Wybierz strój Wypełnij formularz Regulamin