Biegam Dobrze 2018

Fundacja Spartanie Dzieciom to Grupa biegowa ludzi którzy łączą pasję biegania z pomaganiem niepełnosprawnym dzieciom. Od ponad 5 lat w strojach legendarnych Spartan na trasach maratonów i półmaratonów zbieramy fundusze na leczenie, rehabilitacje i sprzęt rehabilitacyjny. Pomogliśmy ponad 300 dzieciom, zebraliśmy ponad 500 tyś PLN. Teraz I TY MOŻESZ ZOSTAĆ SPARTANINEM!

W 2018 roku możesz pobiec w 3 biegach w ramach akcji #BiegamDobrze 13. PZU Półmaratonie Warszawskim, Ekiden 2018 i 40. PZU Maratonie Warszawskim. Pieniądze ze zbiórek zasilą projekt budowy Spartańskiego placu zabaw dla dzieci z niepełnosprawnościami. Koszt realizacji projektu wynosi około 120 tysięcy złotych, budowa przewidziana jest na wiosnę 2019 roku. Plac powstanie w Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie. Na placu zabaw przewidziana jest tablica informacyjna z nazwiskami osób, które wybrały Fundacje Spartanie Dzieciom w ramach jednej akcji #BiegamDobrze w roku 2018 i uzbierały minimum 5000 zł. Dodatkowo wszystkie osoby, które wpłacą w ramach akcji #BiegamDobrze minimum 500 zł, na dowolną zbiórkę osoby, która wybrała Fundację Spartanie Dzieciom zostaną upamiętnione na tablicy.

Zachęcamy do wstąpienia w szeregi Spartan! 2018 rok jest bardzo atrakcyjny planujemy Moscow Halfmarathon 2018 i Porto Marathon 2018! Podczas zagranicznych wyjazdów grupowych, obowiązują stroje Spartańskie. Przejazd, zakwaterowanie oraz pakiety organizowane są przez fundację przy pomocy ambasady polskiej w danym kraju. Więcej informacji o biegach oraz opłatach już niebawem!

 

25.03.2018 – 13. PZU Półmaraton Warszawski – Dołącz do wydarzenia na FB!

Nasz kalendarz biegowy rozpoczynamy od 13. PZU Półmaratonu Warszawskiego i udziale w akcji Biegam Dobrze! Załóż konto w Biegam Dobrze i wesprzyj naszych podopiecznych. Każdy kto zbierze w akcji minimum 350 PLN dla Fundacji Spartanie Dzieciom – bezpłatnie będzie mógł wypożyczyć strój Rekruta lub Amazonki na 13. PZU Półmaraton Warszawski i razem z oddziałem Spartan i Syrenką Warszawską na platformie przebiegnie dystans ponad 21 km.

 

Maj 2018 – Ekiden

Po raz trzeci zapraszamy wszystkich biegacz i rodziców do wzięcia udziału w XIII edycji Ekidenu! Zawodnicy każdej drużyny, składającej się z 6 osób mają do pokonania łącznie dystans równy długości maratonu. Długość trasy do przebiegnięcia to 42,195 km w częściach – 7,195 km, 10 km, 10 km, 5 km, 5 km, 5km. Więcej szczegółów odnośnie biegu już niebawem! Pieniądze ze zbiórek zasilą projekt budowy Spartańskiego placu zabaw dla niepełnosprawnych dzieci.

 

30.09.2018 – 40. PZU Maraton Warszawski

40. PZU Maraton Warszawski to największa biegowa impreza masowa w Polsce w 2018 roku. Możesz dołączyć do grupy 300 Spartan, którzy ulicami Warszawy przebiegną aby zdobyć środki na budowę Spartańskiego placu zabaw dla dzieci niepełnosprawnych! Spartanie podczas swoich biegów śpiewają, wydają okrzyki bojowe, wzbudzają powszechny szacunek i podziw. Od tego dnia bieganie już nigdy nie będzie dla was takie same. Każdy kto zbierze w akcji minimum 350 PLN dla Fundacji Spartanie Dzieciom – bezpłatnie będzie mógł wypożyczyć strój Rekruta lub Amazonki na 40. PZU Maraton Warszawski i razem z oddziałem Spartan i Syrenką Warszawską na platformie przebiegnie dystans maratoński!

Gadżety!

Założyłeś już swoje konto w akcji #BiegamDobrze? Zbieraj fundusze, a my nagrodzimy każde zebrane 350zł dla Fundacji Spartanie Dzieciom! 🙂 Pakiet Spartańskich gadżetów może być Twój! 🙂
350 zł – chusta + długopis
600 zł – chusta + długopis + breloczek
900 zł – chusta + długopis + breloczek + kubek
1200 zł – chusta + długopis + breloczek + kubek + koszulka
Nowość!!!

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z bieganiem? Dystans maratoński jest na liście Twoich biegowych marzeń? Biegaj i pomagaj! Już 30.09.2018 podczas imprezy 40. PZU Maratonu Warszawskiego, możesz pokonać dystans 5 km lub zebrać znajomych, przyjaciół, współpracowników i przebiec cały maraton w formie sztafety! A to wszystko w ramach akcji #BiegamDobrze Wybierając Spartan, wspierasz budowę placu zabaw dla dzieci z niepełnosprawnościami w Muzeum Łazienki Królewskie!
Więcej informacji o biegach:
T-Mobile Bieg na Piątkę http://pzumaratonwarszawski.com/bieg-na-piatke
Sztafeta Maratońska http://pzumaratonwarszawski.com/sztafeta-maratonska

Jak nas dołączyć?

1) Wypełnij formularz na naszej stronie
2) Wybierz strój w jakim chcesz pobiec
3) Zapisz się na bieg wybierając ścieżkę charytatywną #BiegamDobrze, wybierz Fundacje Spartanie Dzieciom

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich pasjonatów biegania, mających oprócz mocnych nóg i silnych płuc także wrażliwe serca. Zostań jednym z Nas !!!

Wybierz strój Wypełnij formularz Oficjalna strona biegu

Zapisz

Zapisz