Biegam Dobrze 2019

Fundacja Spartanie Dzieciom to Grupa biegowa ludzi którzy łączą pasję biegania z pomaganiem niepełnosprawnym dzieciom. Od ponad 5 lat w strojach legendarnych Spartan na trasach maratonów i półmaratonów zbieramy fundusze na leczenie, rehabilitacje i sprzęt rehabilitacyjny. Pomogliśmy ponad 300 dzieciom, zebraliśmy ponad 500 tyś PLN. Teraz I TY MOŻESZ ZOSTAĆ SPARTANINEM!

W 2019 roku możesz pobiec w 3 biegach w ramach akcji #BiegamDobrze: 14. PZU Półmaratonie Warszawskim i 41 Maratonie Warszawskim. Pieniądze ze zbiórek zostaną przeznaczone na trzy cele! 

1 Jak co roku zbieramy fundusze na turnusy rehabilitacyjne i sprzęt dla dzieci z niepełnosprawnościami. (Regulamin i zasady zgłaszania dzieci na dole strony)

2 Zeszłoroczna zbiórka oraz budowa placu zabaw dla dzieci z niepełnosprawnościami w Muzeum Łazienki Królewskie okazała się wielkim sukcesem! 🙂 Pragniemy aby w innych miastach Polski niepełnosprawne dzieci miały również możliwość skorzystania i zabawy na specjalnych urządzeniach. Pomóż postawić nam jak największą liczbę huśtawek dla wózków inwalidzkich! Zobacz zdjęcia z otwarcia Placu Zabaw dla Dzieci z Niepełnosprawnościami w Muzeum Łazienki Królewskie – http://spartaniedzieciom.org/2018/10/04/wielkie-otwarcie

3 Zostań Spartańskim Świętym Mikołajem! Teraz masz szansę wybiegać prezenty (zabawki, gry edukacyjne, często są to również sprzęty codziennego użytku czy wyposażenie) dla najbardziej potrzebujących dzieci w całej Polsce. W okresie świątecznym, grudzień – styczeń nasi wysłannicy odwiedzają domy dziecka, szpitale, hospicja i inne specjalistyczne placówki, aby obdarować dzieci prezentami, sprawić aby na ich buziach zagościł uśmiech a w sercach radość. Wspólne śpiewanie kolęd, pastorałki i dzielenie się opłatkiem to już tradycja. Poczuj magię pomagania 🙂 Przeczytaj artykuł i zajrzyj do galerii jak wyglądały nasze odwiedziny w zeszły roku – http://spartaniedzieciom.org/2019/01/02/pomocnicy-sw-mikolaja

31.03.2018 – 14. PZU Półmaraton Warszawski – Dołącz do wydarzenia na FB!

Nasz kalendarz biegowy rozpoczynamy od 14. PZU Półmaratonu Warszawskiego i udziale w akcji Biegam Dobrze! Załóż konto w Biegam Dobrze i wesprzyj naszych podopiecznych. Każdy kto zbierze w akcji minimum 350 PLN dla Fundacji Spartanie Dzieciom – bezpłatnie będzie mógł wypożyczyć strój Rekruta lub Amazonki na 14. PZU Półmaraton Warszawski i razem z oddziałem Spartan i Syrenką Warszawską na platformie przebiegnie dystans ponad 21 km.

29.09.201 – 41 Maraton Warszawski

41 Maraton Warszawski to największa biegowa impreza masowa w Polsce w 2018 roku. Możesz dołączyć do grupy 300 Spartan, którzy ulicami Warszawy przebiegną aby zdobyć środki na budowę Spartańskiego placu zabaw dla dzieci niepełnosprawnych! Spartanie podczas swoich biegów śpiewają, wydają okrzyki bojowe, wzbudzają powszechny szacunek i podziw. Od tego dnia bieganie już nigdy nie będzie dla was takie same. Każdy kto zbierze w akcji minimum 350 PLN dla Fundacji Spartanie Dzieciom – bezpłatnie będzie mógł wypożyczyć strój Rekruta lub Amazonki na 41 Maraton Warszawski i razem z oddziałem Spartan i Syrenką Warszawską na platformie przebiegnie dystans maratoński!

Gadżety!

Założyłeś już swoje konto w akcji #BiegamDobrze? Zbieraj fundusze, a my nagrodzimy każde zebrane 350zł dla Fundacji Spartanie Dzieciom! 🙂 Pakiet Spartańskich gadżetów może być Twój! Będą również nowe propozycje! 🙂
350 zł – chusta + długopis
600 zł – chusta + długopis + breloczek
900 zł – chusta + długopis + breloczek + kubek
1200 zł – chusta + długopis + breloczek + kubek + koszulka
Jak nas dołączyć?

1) Wypełnij formularz na naszej stronie
2) Wybierz strój w jakim chcesz pobiec
3) Zapisz się na bieg wybierając ścieżkę charytatywną #BiegamDobrze, wybierz Fundacje Spartanie Dzieciom

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich pasjonatów biegania, mających oprócz mocnych nóg i silnych płuc także wrażliwe serca. Zostań jednym z Nas !!!

Jak zgłosić dziecko?  To bardzo proste!

1) Zwerbuj przynajmniej jednego, maksymalnie pięciu nowych Rekrutów lub Amazonek do naszego oddziału na 14. Półmaraton Warszawski, którzy pokonają razem z nami ponad 21 km 🙂 Dla zgłoszonych Rekrutów i Amazonek przygotowaliśmy do wypożyczenia bezpłatne stroje na bieg.

2) Zapoznaj się z regulaminem akcji i zgłaszania dzieci – KLIK

3) Napisz do nas na kontakt@spartaniedzieciom.org (imię, nazwisko, parę słów o dziecku, zdjęcie, orzeczenie o niepełnosprawności oraz zgodę na publikacje wizerunku dziecka na naszej stronie oraz w mediach społecznościowych).

Nasi podopieczni 🙂 Antosia, Dominika, Antek, Konstanty, Filip i Zuzia już są z nami razem ze swoimi rekrutami! To dla nich pokonamy kilometry już w marcu. Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Wybierz strój Wypełnij formularz Biegi 2019

Zapisz

Zapisz