Pomagaj, ćwicz i wygrywaj!

Każdy czas jest dobry żeby pomagać dzieciom, każdy czas jest dobry żeby ćwiczyć i poprawiać swoją kondycję. W grudniu możesz połączyć obie te rzeczy na raz, a przy okazji wygrać elegancką torbę sportową MORINI. Zima to najlepszy czas do przeciwstawiania się własnym słabościom! Dołącz do akcji #SilaKobiet i ćwicz na przekór zimie! Nie jesteś sama, do akcji dołączają blogerki sportowe oraz mamowe, które udowadniają, że mimo obowiązków związanych z rodzicielstwem mają czas, aby zadbać o siebie.

Pomagamy
Morini, wraz z Spartanami – dzielnymi biegaczami, którzy dzięki swoim biegom w strojach starożytnych spartan, wspierają potrzebujące dzieci. Zbieramy pieniądze na rehabilitację Hani. Hania to urocza dziewczynka, która urodziła się z dodatkowym 21 chromosomem (zespół Downa). Komplikacja niestety niesie z sobą szereg wad współistniejących – skomplikowana, nieoperacyjna wada serca, niedoczynność tarczycy, krótkowzroczność, astygmatyzm, hipotonia mięśni. Dlatego tak ważna jest rehabilitacja i nasza pomoc.

Jak wesprzeć akcję?
To proste. Aby dotrzeć z ideą akcji do jak najszerszego grona osób, umieść swoje zdjęcia z ćwiczeń, lub historie inspirujące do podjęcia zdrowego trybu życia i oznacz je hashtagiem #silakobiet. Zbierzemy je wszystkie i opublikujemy na profilu Morini.

Akcja potrwa od 30 listopada do 30 stycznia. W tym czasie 50% dochodu z każdej sportowej torby : Mini Belvedere, Praha mini Belvedere, oraz Belvedere, zostanie przekazane na FUNDACJĘ SPARTANIE DZIECIOM.

Dodatkową motywacją niech będzie możliwość wygrania torby Morini.

Konkurs
Zadanie konkursowe:

– w komentarzu do posta – (tutaj) zamieść swoje zdjęcie z karteczką z hashtagiem #SilaKobiet

– Udostępnij post konkursowy na swojej tablicy wraz z hashtagiem #SilaKobiet

– Z nadesłanych odpowiedzi wybierzemy szczęśliwego zwycięzcę. Trzymamy kciuki!

Nagrody
Do wygrania jest torba Mini Belvedere, czyli elegancka torba sportowa, którą śmiało weźmiesz także do pracy, na wyjazd, a nawet przyczepisz do wózka w czasie spaceru z dzieckiem. Włoska skóra, wodoodporna, lniana podszewka, stylowy design.

Powodzenia!