Natalia Siwiec ambasadorem akcji „Dobro wraca”

  Rozpoczynamy nową akcję pod hasłem „Dobro wraca”, której celem będzie przeciwdziałanie wykluczaniu społecznemu niepełnosprawnych dzieci. Wspólnie z ambasadorami akcji będziemy zbierać środki na zakup i montaż specjalnych huśtawek dla wózków inwalidzkich na ogólnodostępnych placach zabaw. 

GM1611 Saturn (2)

  Pani Natalia Siwiec jest pierwszym naszym ambasadorem i jednym z inicjatorów tego wydarzenia. Dzięki jej zaangażowaniu przekazujemy do sprzedaży wyjątkową limitowaną serię kalendarza, który został opracowany i będzie dystrybuowany jedynie na potrzeby realizacji naszej kampanii.

sesja_zlogo

  Sponsorem kalendarza jest firma Lemur Hot Road Garage, w której odbyła się sesja zdjęciowa zrealizowana przez Łukasza Ratajaka i Tomasza Zienkiewicza. Kalendarz z pewnością zainteresuje nie tylko fanów Natalii Siwiec, ale również fanów motoryzacji, za sprawą wyjątkowego auta, które pojawia się na zdjęciach.

Print

  „Udział w akcji „Dobro wraca” jest dla mnie bardzo ważny, ponieważ same hasło akcji jest po części spełnieniem mojej filozofii życiowej. Wierzę w to, że wszystko co robimy w szczególności te małe dobre uczynki mają duży wpływ na całe nasze życie. Chcemy wspólnie z fundacją Spartanie Dzieciom oraz sportowemu partnerowi fundacji – firmie New Balance , ufundować jak największą liczbę takich huśtawek, aby podarować uśmiech i radość dzieciom, które na co dzień zmagają się z przeciwnościami losu.” – Natalia Siwiec

  Dziękujemy Pani Natalii za zaangażowanie i przyjęcie tytułu Ambasadora naszej akcji! Mamy nadzieję, że w krótkim czasie do akcji dołączą inni celebryci oraz sponsorzy i dzięki wspólnym działaniom będziemy mogli ufundować więcej takich urządzeń, aby place zabaw mogły dawać radość wszystkim dzieciom. Dziękujemy wszystkim osobom i firmom dzięki, którym powstał ten wspaniały kalendarz: Paniom Magdzie Hoffmann i Karolinie Ratajak oraz firmom Pirells Innovative i FLAME.


buttonbutton_allegro

Tym którzy chcą jak najszybciej otrzymać tą wyjątkową pamiątkę i wspomóc nasz cel prosimy o e-mail na kontakt@spartaniedzieciom.org.